Gereği Düşünüldü Samanyolu Ekranlarında

   Gereği Düşünüldü

   Samanyolu Televizyonun sevilen dizisi ” Gereği Düşünüldü” yayın hayatına devam ediyor.

   Günlük hayatda yaşanan sorunların mahkemede alınan kararların televizyon karşısında dile getirildiği programda geçen hafta küçük bir kız çoçuğunun hırsılıkla suçladığının ve annesine göz koymak için küçük kızını hırsılıkla suçladığı ve zorla çalıştırmak istediği konu alınmıştı.

   Annesi ve kızı zor duruma düşüren utanmaz adam küçük kızında sesliğinden istifade ederek üzerine düşmektedir. Mahkemeye düşen bahsi geçen kişilerin ifadeleri alınmak için kötü adam, eşi , küçük kız annesini ile ifade vererek canladırmalar eşliğinde cezası verildiği yayınlanmıştı.

   İzleyiciler tarafından ibretle izlenen her bölümde farklı konular dile getirilerek izleyicileri bilgilendirmeyi başarıyor. Hakim yaşanan olaylar hakkında ayrıntılı bilgininde verildiği programda ilerleyen günlerde gündemdeki yerini sürekli koruyacak gibi gözüküyor.

Bir yorum yapılmış

 1. Nesrın diyor ki:

  Az önce programınızı ızledım abla kardes katıldı adam ablasının uvey oglu ıle ablasının kocasınıı oldurmus dıkkatımı cektı cocugun oz annesl bunların ustune yurudu ve cok yapmacıktı sectıgınız oyuncular bırazdaha gercekcı oynasınlar ben o kadının yerınde olsaydım ustune yuruyup o kursunun onunde durmaz dah a tepkılı olurdum kadın oglunun olum haberını alınca bıle yapmacık geldı bana keske o sıkayetcı konumunda ben olsaydım bakın nasıl farklı olurdu o zaman

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir